Szanowni wędkarze
W dniu 1.08.2021, po północy zgodnie z planem miały ruszyć rezerwacje łodzi na j.Drużno. Podczas trwania wieczornych prac administratorskich na stronie kilku wędkarzy wykorzystując sytuację, iż system jest aktywny rozpoczeli rezerwacje łodzi 31.07.2021 od godziny 20:27, co jest oczywiście niezgodne z regulaminem. Mówi o tym pkt 1 regulaminu rezerwacji. Oczywiście jest to równiez nieuczciwe w stosunku do innych wędkarzy chcących zarezerwować łodzie w jak najlepszych terminach.
Po próbach interweniowania telefonicznego, niestety nie udało się powstrzymać procederu z powodu nie odbierania telefonów lub na pytanie " dlaczego Pan rezerwuje, skoro rezerwacje ruszają po północy?", a w odpowiedzi usłyszałem "ale przecież jest dostępna rezerwacja".
Aby szybko powstrzymać nieprawidłowe rezerwacje oraz powstałe zamieszanie i utrudnianie prac administratorskich strona została całkowicie wyłączona, co automatycznie poskutowało brakiem możliwości rezerwacji łodzi, logowania się na stronie oraz rejestracji jako użytkownika. Następnie przez kilka godzin trawały prace aby zablokować rezerwacje nieprawidłowe i dopuścic je do ogólnego dostępu, lecz procedura ta nie jest taka prosta jakby sie wydawało. Brak odpowiedniej ilości czasu oraz presja i stres
nie wpłynęły na szybkie rozwikłanie problemu, stąd też takie niedogodności dla wędkarzy. 

 

W międzyczasie po północy ruszyły rezerwacje ale nie dlatego że strona została odblokowana, tylko z powodu "szczęśliwego" trafu kilku wędkarzy, którzy w wyszukiwarce google po wpisaniu frazy dotyczącej rezerwacji łodzi, poprzez dostępny link weszli na stronę i dokonywali rezerwacji. Ze strony administratora mogę jedynie stwierdzić, iż po raz pierwszy coś takiego mi się wydarzyło i tak naprawdę nie było to do przewidzenia z mojej strony. Po odblokowaniu strony około 5 nad ranem 1 sierpnia rezerwacje działały już prawidłowo ale niektórzy mieli problem z zalogowaniem się na stronie rezerwacji, za co pewnie odpowiadała historia przeglądarki użytkownika komputera, która zapamiętała w tzw. cachu link do zablokowanej strony.
Podsumowując, gdyby nie doszło do nadgorliwości w rezerwacjach cała sytuacja nie miała by miejsca.

W poniedziałek 2 sierpnia po wyjaśnieniu całego zdażenia Dyrektorowi Biura ZO zapadła decyzja o usunięciu nieprawidłowych rezerwacji i zwrocie dokonanych wpłat oraz napisaniu sprostowania i wyjasnienia zaistniałej sytuacji. Obecnie od 3 sierpnia odpowiadamy na wszystkie maile i zapytania, które dotarły na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W związku z tym, iż nie pracuje nad tym cały sztab ludzi, a jedna osoba, to zwracam się z prośbą o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ wiele przypadków wymaga wnikliwego sprawdzenia wszystkich danych, a sporo błędów jest niestety popełnianych przez samych użytkowników:
- nieprawidłowe rezerwacje przed wyznaczonym terminem
- nieprawidłowe rezerwacje, np w miesiącu sierpniu
- nieprawidłowe adresy e-mail
- brak dokończenia transakcji płatności
- za mocne filtry antyspamowe na skrzynkach email
- nie sprawdzanie katalogu spam ( potwierdzenia pdf często tam się znajdują)


Do 7 sierpnia ( sobota) postaramy się odpowiedzieć na wszystkie maile i dokonać wszystkie zwroty wpłat, wysłać potwierdzenia pdf itd.
W przypadku nie otrzymania dopowiedzi prosze o ponowne przesłanie informacji na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem administrator strony
Przemysław Klarecki

pzw logo

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!